Starý mobil sem!

Milí rodičia a žiaci, aj tento školský rok sme sa v rámci dlhodobého projektu Recyklohry zapojili do zberu starých mobilov. Staré mobily môžu žiaci odovzdať svojim triednym učiteľom do 11. novembra 2024.

Okrem starých mobilov môžete počas celého školského roka nosiť do školy drobný elektroodpad( elektronické hračky, kuchynské spotrebiče, domáce náradie, televízory, počítače a iné, okrem bielej techniky- chladničky, práčky, bojlery).Ďalej zbierame aj staré batérie a tonery z tlačiarní. Za vyzbieraný elektroodpad škola získava body, za ktoré potom z katalógu odmien nakúpi pomôcky, ceny do súťaží alebo hry pre ŠKD. Ak sa chcete zbaviť starého elektroodpadu, prineste ho k nám do školy!!!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *